Hakkında

Merhaba, ben Nurdan.

18-25 Yaş Aralığındaki 100 Erkek ve 100 Kız Öğrenci Arasındaki El ve Yüz Uzunluklarının İncelenmesi konulu tezimle 2007 yılında Ankara Üniversitesi Antropoloji Bölümü‘nü bitirdim.

2009‘da İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü‘nde yüksek lisansa başladım.

Merhum hocam Prof. Dr. Mehmet Yaşar İşcan’la çalışma fırsatı bulduğum, Alt Yüz Bölgesinden Morfolojik Yöntemlerle Yaş Tayini konulu tezimle 2012 yılında yüksek lisans eğitimimi tamamladım ve aynı enstitüde doktora eğitimime başladım.

İstanbul Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Birimi’nin (BAP) sağladığı destekle Dijital Ortamda İnsan Yüzlerindeki Yaşa Bağlı Değişimlerin Metrik Olarak İncelenmesi başlıklı doktora tezimi Mayıs 2017 tarihinde bitirdim ve mezun oldum.

2016/2017 eğitim öğretim yılında, İstanbul  Aydın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ameliyathane Hizmetleri Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladım. 2017/2018 eğitim öğretim yılında aynı bölümde yardımcı doçent olarak görev yaptım.

Şubat 2019 tarihinde İstanbul Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksek Okulu Sosyal Hizmet Bölümü’nde öğretim üyesi olarak göreve başladım ve yaklaşık 1 dönem aynı bölüme başkanlık ettim. Şubat 2020’de devlet üniversitesine atamam sebebiyle buradaki görevimden istifa ettim.

Şubat 2020 tarihinden itibaren Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Adli Bilimler Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görev almaktayım.

Bilgi paylaşımında bulunduğum alanlarda öğrenim görenlerin de çalışanların da alana uzak insanların da bir şeyler bulabileceği konuları boğucu bir üslup kullanmadan blogumda sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Elbette görüş, yorum ve hatta katılımlarınızla!

Hakkında” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s